سرور نوروزی شماره ۲

تاریخ: سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
Rouzbeh Minecraft - سرور نوروزی شماره ۲

سلام دوستان عزیز!

طبق وعده‌ی قبلی، امروز سرور نوروزی شماره ۱ ساعت ۱۸ به مدت ۲ ساعت براتون باز خواهد شد تا مجددا از ابتدا شروعش کنید!

گروه‌بندی های امروز مطابق جدول زیر خواهند بود:

گروهاعضا
Aثابت قدمحسین پوررحمانیوثوقیان
Bنبیدتشکریطوفانی نژادغلام زاده
Cصادقیانفلاحعلیارضایی
Dعراقیانمشایخمحمد هانی هاشمیآقاپور
Eمحمدعلی احمدیقهرمانیانپورشفیعیراعی
Fحاجی بابااسماعیلینقی زادهمحمدمهدی احمدی
Gشهریاریمحمد صالح هاشمیبیاتیافشاری
Hمحبیعزیزیعربباقری

برای یادآوری‌تون، راهنمای سرور رو اینجا هم مجددا نوشتیم. لطفا حتما این راهنما رو به دقت بخونید.

مسابقه‌ی ما یک مسابقه‌ی گروهی شامل ۴ مرحله‌ی اصلیه که همه‌ی گروه‌ها این چهار مرحله رو می‌گذرونن. در هر مرحله هم برای هر یک از اعضای گروه، یک صندوق قرار داره و بالای هر صندوق هم اسم هر کس نوشته شده. شما در هر مرحله باید اسم خودتون رو پیدا کنید و صندوق رو باز کنید.

محتوای صندوق­ها عیناً مثل همن و هیچ فرقی با همدیگه ندارند. برای این بالای هر صندوق اسامیتون رو یادداشت کردیم که سریع­تر عمل کنید و اشتباهی و همزمان دو نفر سراغ یک صندوق نرن.

هر مرحله یک کتاب راهنما داره که داخلش آیتم هایی که باید بدست بیارید رو نوشته. به دلیل اینکه کنار هم نیستید و شاید نتونید به راحتی با هم ارتباط داشته باشید، داخل همه­ی صندوق­ها برای همه‌ی اعضای گروه کتاب راهنما قرار داده شده که همگی در هر مرحله عین هم هستن. این کتاب رو با راست کلیک کردن می­تونید باز کنید. داخل کتاب لیست موارد مورد نیاز رو یادداشت کردیم که باید اون­ها را تهیه و تا آخرین مرحله با خودتون به همراه داشته باشید. دقت کنید که هر کس باید به تنهایی باید کتاب رو باز کنه و موارد داخلش رو به‌دست بیاره!

در خط آخر کتاب هم سه عدد مشاهده خواهید کرد. این سه عدد آدرس مرحله­ی بعدی رو برای شما مشخص می­کنه (شکل زیر). حتما یادتون هست که با زدن کلید F3 یک سری اطلاعات برای شما نمایش داده خواهد شد که از جمله­ی اون­ها یک آدرس سه رقمی هست که با سه عددx  و y و z، محلی که ایستاده­اید رو نمایش می­ده. با استفاده از اون اطلاعات و اعداد داخل کتاب، به آدرس مرحله‌ی بعدی بروید. در این صندوق­ها علاوه ­بر کتاب ممکنه وسایل دیگه­ای هم پیدا کنید که حتما لازمتون میشه و به کارتون میاد.

علاوه ­بر اون یک پرچم (banner) هم به عنوان ژتون داخل هر صندوق در هر مرحله قرار داره که حتما باید تا آخر با خودتون نگهش دارید و در آخر همراه با موارد خواسته شده­ی دیگه تحویل ما بدید تا متوجه بشیم شما چه تعداد مرحله رو گذروندید. در صندوق شما در هر مرحله یک دونه از این پرچم‌ها قرار داره که باید در آخر تحویل بدید. پس یک گروه چهار نفره بعد از تکمیل کردن هر مرحله، هر کدام یک پرچم برای آن مرحله در دست خواهند داشت. شکل پرچم‌های هر مرحله با یکدیگر متفاوت است و رنگ پرچم‌های گروه‌ها نیز با هم تفاوت دارد. پس به این نکته هم دقت داشته باشید!

علاوه بر ۴ مرحله اصلی، مسابقه‌ی ما یک مرحله‌ نهایی هم داره!‌ نکته ش هم اینجاست که گنج مرحله نهایی فقط به اولین گروهی که بهش برسه تعلق داره. لذا سرعت عمل شما برای تکمیل مراحل اصلی، رسیدن به مرحله نهایی و به‌دست‌آوردن پرچمش اهمیت زیادی داره!‌ پس معطل نکنید!

وقتی که وارد آدرس مرحله‌ی آخر می‌شید، اولین کاری که می‌کنید اینه که دنبال صندوق نهایی می‌گردید. اگر صندوق پر بود، به این معنیه که شما اولین گروهی هستید که بهش می‌رسید! پس کاملا خالیش کنید!

اما اگر به صندوق آخر رسیدید و خالی بود، از راهروی داخل اتاقی که صندوق آخر در آن است، به سمت محل تحویل آیتم‌هایتان بروید، اتاقی که رنگ شما بالای آن قرار داده شده را پیدا کنید، درش را باز کنید و همه‌ی اعضای گروه آیتم‌هایتان را داخل صندوق گروهتان بیاندازید. بعد از اینکه کارتان تمام شد، منتظر باشید تا شما رو گروهتان را از سرور خارج نماییم.

حواستون باشه!

شما یک گروه هستید! آیتم‌ها، پرچم‌ها و در نهایت امتیازهای شما به صورت گروهی حساب میشه! پس اصلا تک‌روی نکنید! به گروه بی‌توجه نباشید! به همدیگه کمک کنید! مثلا اگر نیاز به غذا داشتید به هم غذا قرض بدید و حتماً حتماً حتماً با همدیگه حرکت کنید. گروهی امتیاز کامل مرحله­ی آخر رو دریافت می­کنه که با همه­ی اعضای گروهش همزمان با هم وارد اون مرحله بشن.

سعی کنید از جونتون نهایت محافظت رو انجام بدید تا نمیرید! چون اگر این اتفاق بیوفته ممکنه کیلومترها اون طرف­تر زنده بشید و هم سخت باشه به محل قبلی برگردید و هم زمان رو از دست بدید.

مجددا یادآوری می‌کنیم که سرعت عمل توی این بازی خیلی مهمه پس سعی کنید زمان رو از دست ندید!

طبق معمول، هر سوال یا مشکلی که براتون پیش اومد – هر ایراد و مشکلی- رو از ما و از طریق ایمیل بپرسید! ایمیل‌های ما رو در صفحه تماس با ما می‌تونید ببینید.

امیدواریم که بهتون خوش بگذره و کلی از بازی لذت ببرید!

مجددا مواظب سلامتیتون باشید و توصیه‌های بهداشتی رو برای جلوگیری از مریض شدن خودتون و اطرافیانتون به دقت گوش بدید و عمل کنید.

خوش باشید!